oswietlenie ambient

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Motik11
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:44

oswietlenie ambient

Post autor: Motik11 »

Witam wszystkich pozwoliłem napisać na waszym forum bo wiecej wiedzy i podobny problem u was był otóż chciałem przestawic oświetlenie nóg i zniknęły paski do nog i drzwi został tylko do podświetlenia wskażników i on tez nie działa pisze ze w tej chwili nie dostepne.Z oświetleniem nic nie grzebane było i znikneło raz nie wiem czemu godzina się przestawiła sama.Mam obd i moge gdzieś zagladnąć ale nie wiem gdzie.Reset jest tylko do oswietlenia bez ambient robilem i dalej nie działa ten jeden pasek do oświetlenia przycisków.Z pół roku tam nie zagladałem aż do dziś i lipa.Moze ktoś wie gdzie problem moze być góry dziekuje.
Wachacz
Posty: 510
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: oswietlenie ambient

Post autor: Wachacz »

Chyba widziałem w menu na centralnym wyświetlaczu jest jakaś opcja z regulacją oświetlenia kabiny,kokpitu itp.zerknij ? albo pozostaje instrukcja ?.
Motik11
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:44

Re: oswietlenie ambient

Post autor: Motik11 »

Wiem bo było bo zmieniałem a nie ma zniknęło właśnie i nie ma.czy sziuać w sterowniku 09, i dokładnie dalej gdzie może ktoś wie
sossen
Posty: 5
Rejestracja: 06 sty 2022, 16:45

Re: oswietlenie ambient

Post autor: sossen »

Cześć. Nie wiem czy to będzie off topic, ale: Wczoraj dostałem z allegro ledowe taśmy ze sterownikiem na pilota, podłączane pod gniazdo zapalniczki. Cena około 25zl 😂 Wiem, ze bardziej pasuje do Golfa 3, ale włożyłem paski ledowe pod tylne siedzenia oraz z przodu gdzieś nad nogami kierowcy i pasażera. Efekt zadziwiająco fajny! A wpadłem na to, bo jadąc ostatnio nieco dłuższą trasę, jakoś ciemno było pod nogami. Mankament - wtyczka w gnieździe zapalniczki i przewody dosyć widoczne. Czy auto ka dodatkowe gniazdo 12V? Nie mogę zlokalizować.
Mike_

Re: oswietlenie ambient

Post autor: Mike_ »

sossen pisze: 06 sty 2022, 16:58 Cześć. Nie wiem czy to będzie off topic, ale: Wczoraj dostałem z allegro ledowe taśmy ze sterownikiem na pilota, podłączane pod gniazdo zapalniczki. Cena około 25zl 😂 Wiem, ze bardziej pasuje do Golfa 3, ale włożyłem paski ledowe pod tylne siedzenia oraz z przodu gdzieś nad nogami kierowcy i pasażera. Efekt zadziwiająco fajny! A wpadłem na to, bo jadąc ostatnio nieco dłuższą trasę, jakoś ciemno było pod nogami. Mankament - wtyczka w gnieździe zapalniczki i przewody dosyć widoczne. Czy auto ka dodatkowe gniazdo 12V? Nie mogę zlokalizować.
Podaj link i pokaż jaki uzyskałeś efekt. Zamówiłem jednego T-Roca Advance bez oświetlenia wnętrza i załamka jak to wygląda w środku całe ciemne.
sossen
Posty: 5
Rejestracja: 06 sty 2022, 16:45

Re: oswietlenie ambient

Post autor: sossen »

Przepraszam za późną odpowiedź. Po miesiącu jazdy jestem naprawdę zadowolony z efektu. Jedyny mankament - nie do końca uda się schować przewody. No i u mnie ciągle wtyczka jest w gnieździe zapalniczki, nie mam wiedzy aby to podłączyć gdzieś indziej. A najlepiej wygląda na najsłabszym białym.
Nie mogę tu dodać zdjecia, jakis błąd mi się pojawia, wiec wrzuciłem na jakaś stronę.

https://zapodaj.net/8a7eb771ba25b.jpg.html
ODPOWIEDZ