RADIO

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Ufek
Posty: 141
Rejestracja: 07 sie 2021, 22:54
Lokalizacja: DOL

RADIO

Post autor: Ufek »

Mam taką zagwozdkę.

Sytuacja przykładowa: Jadę z włączonym radiem, słucham muzyki lub wiadomości i z włączonym Android auto na nawigacji. Chcę w pewnym momencie po prostu wyłączyć radio ale nie nawigację czyli nie całą tę aparaturę. Wyłączę gałeczką to mi zniknie wszystko. Włączę gałeczką - znów mi radio gra.

Mogę ściszyć ale czy to jedyny sposób?
T-Roc Advance 1.5 TSI 150 KM manualtronic 6-biegowy - odebrany 23 grudnia 2021
Ziomekatomek
Posty: 243
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: RADIO

Post autor: Ziomekatomek »

Opcja numer jeden: "mute" jest jak rozwiniesz "od góry, do dołu" panel z ustawieniami.

Opcja numer dwa jest durna, ale działa: dotykasz jeszcze raz "radio", przełącza się w tedy na radio internetowe, ale jak nie masz tam nic ustawione to po prostu nie gra :) i nawigacja działa dalej.

Niemiec płakał jak programował...
Ufek
Posty: 141
Rejestracja: 07 sie 2021, 22:54
Lokalizacja: DOL

Re: RADIO

Post autor: Ufek »

Ziomekatomek
Opcja numer jeden: "mute" jest jak rozwiniesz "od góry, do dołu" panel z ustawieniami.
To też odkryłem, tyle że to jak wyciszyć guziolem na kierownicy.
Ziomekatomek

Opcja numer dwa jest durna, ale działa: dotykasz jeszcze raz "radio", przełącza się w tedy na radio internetowe, ale jak nie masz tam nic ustawione to po prostu nie gra :) i nawigacja działa dalej.
Sprawdzę, dzięki!
Niemiec płakał jak programował...
Zacznę tęsknić za sprawdzonym przez lata uchwytem na telefon przyssanym do szyby. I komu to k...a przeszkadzało?! Teraz multifunkcyjność rządzi.
T-Roc Advance 1.5 TSI 150 KM manualtronic 6-biegowy - odebrany 23 grudnia 2021
marcin255
Posty: 493
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: RADIO

Post autor: marcin255 »

No to jest pop.. z wyłączeniem radia tzn., brakiem takiej mozliwości
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: RADIO

Post autor: paulr »

jest przycisk na kierownicy mute?? kurde mam auto prawie 4 lata i jak jest potrzeba to zawsze albo całe radio off albo ściszam na maxa a brakuje mi 1 klikiem na chwilę je wyciszyć:(
marekm
Posty: 13
Rejestracja: 05 lip 2021, 8:36

Re: RADIO

Post autor: marekm »

paulr pisze: 13 sty 2022, 8:55 jest przycisk na kierownicy mute?? kurde mam auto prawie 4 lata i jak jest potrzeba to zawsze albo całe radio off albo ściszam na maxa a brakuje mi 1 klikiem na chwilę je wyciszyć:(
jest button RADIO na panelu jedno "przycisniecie" = MUTE
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: RADIO

Post autor: paulr »

Radio na ekranie "nawigacji" co zmieniam ? bo mi naciśnięcie przycisku radio nie powoduje "mute"
ODPOWIEDZ