Sprzedam t rock 1.5 150 2018r

Ogłoszenia kupię/sprzedam
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Sprzedam t rock 1.5 150 2018r

Post autor: paulr »

Jak by ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż 1.5 150 manualna skrzynia kupiony w 2018r przebieg niecałe 60k. Wersja advance + koła 17 + nawigacja + lampy led + alarm + ogrzewane fotele + klimatyzacja 2 strefowa +szyby tylne przyciemniane . + pakiet komfort cokolwiek w niego wchodzi. + koło dojazdowe z całym zestawem kluczy itp. + relingi dachowe srebrne.
Auto serwisowane w aso na pakietach serwisowych ważnych jakoś do mają 2025.
Auto w kolorze czerwonym + czarny dach.
Auto w 100% sprawne w 100% bezwypadkowe. Żaden element nie był malowany kolejny raz. Auto w oryginale tak jak wyjechało z salonu.
Samochód został wyceniony przez das Auto i sprawdzony z informacją brak uwag do auta.
Auta nie wystawiłem na żadnym ogłoszeniu itp bo przy wymianie zaproponowali dobra cenę a jednak najwygodniej jest tak wymienić.
Jednak jak ktoś był by zainteresowany autem od 1 właściciela z niskim przebiegiem i praktycznie idealnym stanem ( gdzieś się jakieś drobne 3 ryski znajdą jak to w 5 letnim aucie ale trzeba się dobrze naszukac w okolicach przedniego zderzaka )
to Auto mam w cenie 88k PLN bez negocjacji.

Zdjęcia czy więcej informacji mogę wysłać na maila lub telefonicznie po wysłaniu na paulr@o2.pl
Auto wymieniam na cupre formentor i ma być pod koniec listopada. Do tego też czasu oferta jest aktualna.
Awatar użytkownika
makeć
Posty: 13
Rejestracja: 23 lip 2023, 23:52
Lokalizacja: 3city

Re: Sprzedam t rock 1.5 150 2018r

Post autor: makeć »

z istnej ciekawości zapytam .. ile ci zaproponowali przy wymianie ? daj info, chociaż na PW. Pozdr
Moje aktualne wersje VCDS V2: ADAKO 23.11.0 (PL) i 23.11.0 (EN).
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Sprzedam t rock 1.5 150 2018r

Post autor: paulr »

88 właśnie przy zamianie na formentora. Dlatego cena bez negocjacji.
ODPOWIEDZ