Kamera cofania

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Cross - zakup, eksploatacja, problemy itd.
lajosz
Posty: 82
Rejestracja: 04 wrz 2022, 14:19

Re: Kamera cofania

Post autor: lajosz »

Ja miałem okazję pojeździć trochę T-Crossem z kamerką już oryginalnie fabrycznie zamontowaną i .... BARDZO mi to przypadło do gustu, czyli uznałem to za bardzo przydatne, aczkolwiek .... nie konieczne :) , czyli ..... nie jest to coś co MUSI być.

Kupiłem samochód bez kamerki tylko dlatego, że dostępne od ręki były właśnie bez kamerki, albo z kamerką ale tzw. full opcja, czyli nawalone tam pierdół których ANI TROCHĘ nie potrzebowałem.

Kamerkę zapewne wcześniej czy później i tak zamontuję :)
lajosz
Posty: 82
Rejestracja: 04 wrz 2022, 14:19

Re: Kamera cofania

Post autor: lajosz »

wicher pisze: 05 sty 2023, 20:07 pewna firma oferuje montaż kamery z liniami ruchomymi, koszt 1800 z montażem, lub z liniami statecznymi cena 1200, chyba warto?
Napisałem do tej firmy (Eldar) i ..... odpisali, że UWAGA ... nie da się zamontować kamerki w wersji HIGH (czyli z ruchomymi liniami) do mojego T-Crossa.

Próbowali mnie namawiać na kamerkę w wersji LOW (bez ruchomych linii) , bo taką już można zamontować :roll:
Nie za bardzo che mi się w to wierzyć, bo dwa razy odpisywali (bez pytania) i proponowali wersję LOW.
Poziom korespondencji bardzo taki sobie, czyli .... bez zwrotów grzecznościowych i bez jakiejkolwiek ortografii.

Dlatego uważam, że mają coś co im zalega, więc .... może uda się wcisnąć komuś, czyli w tym przypadku mnie.
Dodatkowo nie potrafili precyzyjnie odpowiedzieć (nie byli pewni) czy taki montaż = utrata gwarancji.

Jest to o tyle dziwne, że jak dzwoniłem do salonu w którym kupowałem samochód, to tam odpowiedzieli, ze jak najbardziej można zamontować kamerkę z ruchomymi liniami do tego auta.
Nie skorzystałem, bo cena zaporowa, ale .... liczy się informacja, że ... jednak można.

Reasumując, poczekam chyba aż gwarancja się skończy i znajdę kogoś kto to zamontuje bez większych kłopotów.
ODPOWIEDZ