Czas oczekiwania na odbiór T-crossa z salonu

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Cross - zakup, eksploatacja, problemy itd.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Czas oczekiwania na odbiór T-crossa z salonu

Post autor: paulr »

A co z tymi co stracą prac?;-( co ci zamowili poczekaja tylko miesiac 2 dluzej. A brak jakichkolwiek nowych zamowien musi spowodowac wiele zwolnien
mayron
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2021, 7:13

Re: Czas oczekiwania na odbiór T-crossa z salonu

Post autor: mayron »

Witam, czy ktoś posiada info ile czasu trwa transport auta z Emden do Poznania, a następnie do salonu?
Wczoraj statek został rozładowany w Emden :)
Anntul
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2021, 14:26

Re: Czas oczekiwania na odbiór T-crossa z salonu

Post autor: Anntul »

Mam wiadomość z VW ,że mój jest w drodze-( płynie od 7 maja) , ma być pod koniec Maja br.
Pozdrawiam
Anjuna
Posty: 43
Rejestracja: 19 gru 2021, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Czas oczekiwania na odbiór T-crossa z salonu

Post autor: Anjuna »

Co to się stało, że wariant R-Line zniknął z konfiguratora? Hmm
Awatar użytkownika
chris
Posty: 267
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:46

Re: Czas oczekiwania na odbiór T-crossa z salonu

Post autor: chris »

Anjuna pisze: 23 gru 2021, 12:33 Co to się stało, że wariant R-Line zniknął z konfiguratora? Hmm
No przecież jest ;)
Wystarczy wejść w wyposażenie dodatkowe :?
https://www.volkswagen.pl/pl/konfigurat ... =buildable
Juszub
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2022, 23:28

Re: Czas oczekiwania na odbiór T-crossa z salonu

Post autor: Juszub »

Hej, dziś zamowiłam gablotę 😁 Wpisane, że auto ma być do odbioru najpóźniej 15 maja.
Zamówiona wersja Style, kolor Silver, silnik 1.0 110 km, manual, pakiet black i beatsy 🎶 😊
Holdeno61
Posty: 13
Rejestracja: 28 sty 2022, 23:52

Re: Czas oczekiwania na odbiór T-crossa z salonu

Post autor: Holdeno61 »

Ja zamówiłem swojego T Cross'a 5 stycznia w salonie w Warszawie. Data odbioru najpóźniej 31 maj. Wersja Life 110KM. Ciekawe czy termin zostanie dotrzymany... 🤔
Holdeno61
Posty: 13
Rejestracja: 28 sty 2022, 23:52

Re: Czas oczekiwania na odbiór T-crossa z salonu

Post autor: Holdeno61 »

12 maja przepłynął do Emden.
Termin 31.05. będzie dotrzymany!!! :D
Holdeno61
Posty: 13
Rejestracja: 28 sty 2022, 23:52

Re: Czas oczekiwania na odbiór T-crossa z salonu

Post autor: Holdeno61 »

Niestety ale termin nie został dotrzymany. Mamy 2 czerwca. W Emden 12.05. Dostałem od dealera info, że papiery rejestracyjne dotrą do 28.05. Na chwilę obecną samochód nawet nie dotarł jeszcze do Poznania !! Podpisując umowę podano mi datę odbioru do 15.05. Poprosiłem o wpisanie 31.05 tak w razie czego. No i co ??? Gdybym wiedział to nie zamówiłbym T Cross.
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Czas oczekiwania na odbiór T-crossa z salonu

Post autor: baxior »

Holdeno61 pisze: 02 cze 2022, 9:35 Niestety ale termin nie został dotrzymany. Mamy 2 czerwca. W Emden 12.05. Dostałem od dealera info, że papiery rejestracyjne dotrą do 28.05. Na chwilę obecną samochód nawet nie dotarł jeszcze do Poznania !! Podpisując umowę podano mi datę odbioru do 15.05. Poprosiłem o wpisanie 31.05 tak w razie czego. No i co ??? Gdybym wiedział to nie zamówiłbym T Cross.
Też mi afera😂
Ciekawe co byś zamówił. Myślisz, że w innych koncernach jest lepiej. Ciesz się, że tylko tyle masz obsuwy. Ludziom w zeszłym roku terminy odbioru przesuwały się o kilka miesięcy.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
ODPOWIEDZ