Android Auto brak ikony

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Cross - zakup, eksploatacja, problemy itd.
lajosz
Posty: 89
Rejestracja: 04 wrz 2022, 14:19

Android Auto brak ikony

Post autor: lajosz »

Mili Państwo.

Wczoraj zniknęła mi ikona Android Auto w moim Samsungu S7.

Co ciekawe, Android Auto DZIAŁA normalnie, czyli samochód go wykrywa i wszystko fruwa jak należy.
Myślałem, że sam usunąłem przez przypadek tą ikonę, ale ... okazuje się, że nie.

Odinstalowałem Android Auto z telefonu + posprzątałem po nim wszelkie "śmieci" typu pamięć i inne takie, po czym restart fona.
Zainstalowałem ponownie i .... brak ikony w telefonie.
Jeśli wejdę na telefonie w ustawienia / aplikacje, to tam jest .
Wszystko działa jak należy ale ikony nie ma :?

OK, możliwe że tak namotałem, że nie wiem co to było, ale .... w telefonie syna (Samsung M33) w którym już jest z defaultu zainstalowany Android Auto ... ta ikona ... TEŻ ZNIKNĘŁA .

Ktoś wie o co może chodzić ?
elk84
Posty: 103
Rejestracja: 07 paź 2020, 15:17

Re: Android Auto brak ikony

Post autor: elk84 »

Na moim telefonie mam tak samo - może teraz tak ma być?
lajosz
Posty: 89
Rejestracja: 04 wrz 2022, 14:19

Re: Android Auto brak ikony

Post autor: lajosz »

elk84 pisze: 22 sie 2023, 21:29Na moim telefonie mam tak samo - może teraz tak ma być?
Dziękuję za potwierdzenie, bo już myślałem że coś nie tak z telefonem czy tam wersją Androida.

Z ciekawości .... jaki masz telefon ? .... w sensie .. jakiej firmy ?
Pytam, bo możliwe że takie coś tylko na Samsungach.
elk84
Posty: 103
Rejestracja: 07 paź 2020, 15:17

Re: Android Auto brak ikony

Post autor: elk84 »

Samsung A51 5G

Po którejś aktualizacji zauważyłem ze zniknęła jedna ikona z ekranu, ale początkowo nie mogłem skojarzyć co tam było. Później dopiero skojarzyłem ze ta „dziura” jest po AA, ale wszystko działa.

P.S. Wczoraj do auta wgrala się jakas tajemnicza aktualizacja OUG8 ale nie widzę żeby coś się zmieniło.
Mirek56
Posty: 4
Rejestracja: 24 mar 2023, 17:47

Re: Android Auto brak ikony

Post autor: Mirek56 »

Tak ma być,mam to samo w samsungu,istnieje możliwość wgrania AA jako oddzielnej aplikacji trzeba poszukać w necie 8-)
lajosz
Posty: 89
Rejestracja: 04 wrz 2022, 14:19

Re: Android Auto brak ikony

Post autor: lajosz »

Mirek56 pisze: 20 wrz 2023, 7:31Tistnieje możliwość wgrania AA jako oddzielnej aplikacji trzeba poszukać w necie 8-)
Co nie zmienia faktu, że tej ikony i tak nie będzie :)
Mirek56
Posty: 4
Rejestracja: 24 mar 2023, 17:47

Re: Android Auto brak ikony

Post autor: Mirek56 »

Android Auto for phone screens1.1 i powinno działać :roll:
lajosz
Posty: 89
Rejestracja: 04 wrz 2022, 14:19

Re: Android Auto brak ikony

Post autor: lajosz »

Mirek56 pisze: 21 wrz 2023, 7:09 Android Auto for phone screens1.1 i powinno działać :roll:
Czytałeś co ludzie o tym piszą ?

Jeśli nie, to ..... no nie są to (delikatnie pisząc) zbyt entuzjastyczne komentarze :)

Poza tym, Android Auto u mnie DZIAŁA .... chodziło tylko o to, że od którejś tam aktualizacji zniknęła ikona.
ODPOWIEDZ