Ważna informacja od Volkswagena.

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Cross - zakup, eksploatacja, problemy itd.
elshreko
Posty: 18
Rejestracja: 08 maja 2023, 21:13

Ważna informacja od Volkswagena.

Post autor: elshreko »

Witam, dostałem info od vw, że aplikacja we connect przestaje działać z dn 08.11.2023 r. zastępuje ją aplikacja Volkswagen można ściągnąć i zainstalować z google play store. Moje pytanie czy ktoś już instalował i jak się sprawuje, coś się polepszyło???
lajosz
Posty: 89
Rejestracja: 04 wrz 2022, 14:19

Re: Ważna informacja od Volkswagena.

Post autor: lajosz »

Pooglądałem toto, czyli widziałem zdjęcia na Google Play i kilka filmików.

Na Google Play 70% opinii ... negatywnych, czyli ludzie porównują to We Connect pisząc, że nawet do pięt nie dorasta We Connect.

Gdzieś pod którymś filmikiem na YT przeczytałem, że ta nowa aplikacja to żadna nowość, bo już od kilku lat była dostępna, ale TYLKO dla elektryków.
Moim zdaniem, VW rozszerzył/udostępnił aplikację dla WSZYSTKICH samochodów (elektryków) i dlatego pojawiły się oczywiste problemy.
Nawet interfejs tej aplikacji odnosi się GŁÓWNIE do elektryków.

Na razie mam We Connect, ale jeśli przestanie działać, a ta nowa nadal będzie (jak piszą użytkownicy) tragedią, to po prostu przestanę z tego korzystać.
Zresztą, nawet We Connect zainstalowałem dopiero po 8 miesiącach od zakupu samochodu, czyli .... jest ... to dobrze ... można spokojnie bez tego żyć, a jak nie będzie, to .... nie ma sprawy .... bo tak naprawdę nie jest mi to do niczego potrzebne.
elshreko
Posty: 18
Rejestracja: 08 maja 2023, 21:13

Re: Ważna informacja od Volkswagena.

Post autor: elshreko »

Witam ponownie, ja postanowiłem zainstalować aplikację nową volkswagen i powiem tyle jest praktycznie to samo tylko znacznie szybsza, szybciej uruchomiają się pod strony i połączenie z samochodem.
krzychu8888
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2023, 15:47

Re: Ważna informacja od Volkswagena.

Post autor: krzychu8888 »

jak dla mnie teraz aplikacja działa błyskawicznie , uruchamianie apki, odblokowanie / blokowanie samochodu następuje w ciągu kilku sekund
lajosz
Posty: 89
Rejestracja: 04 wrz 2022, 14:19

Re: Ważna informacja od Volkswagena.

Post autor: lajosz »

@krzychu8888

To prawda, tzn. DOKŁADNIE TAK pisali ludzie w komentarzach w sklepie Play, ale .... ci sami ludzie pisali, że funkcjonalnością DALEKO odbiega od We Connect.

To tak samo jakbyś kupił sobie Porsche 911 żeby nim jeździć po szutrowych, nieutwardzonych i krętych drogach.
Auto bez wątpienia bardzo szybkie, ..... ale co z tego skoro zupełnie niefunkcjonalne.
ODPOWIEDZ