Nowa tapicerka czy od razu cały fotel?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Cross - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Orken
Posty: 14
Rejestracja: 07 mar 2024, 20:59

Nowa tapicerka czy od razu cały fotel?

Post autor: Orken »

Obrazek

Czy da się kupić gdzieś taką oryginalną tapicerkę? Czy też zostaje wymiana fotela?
Dzięki
pshemus
Posty: 272
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Nowa tapicerka czy od razu cały fotel?

Post autor: pshemus »

Używane fotele bywają na OLX czy Allegro, ale nie wiem ile to warte. Natomiast co do fotela - to z tego co mi mówili w salonie to nie ma takiej częsci jak fotel - jest osobno stelaż, gąbki, siedzisko, oparcie, maty grzewcze itp - więc można się dowiedzieć ile by kosztowała część tapicerki plus robocizna.
zurit
Posty: 23
Rejestracja: 01 paź 2021, 21:49

Re: Nowa tapicerka czy od razu cały fotel?

Post autor: zurit »

który to rocznik ? jaki przebieg ?
Orken
Posty: 14
Rejestracja: 07 mar 2024, 20:59

Re: Nowa tapicerka czy od razu cały fotel?

Post autor: Orken »

2019, 77500km

Zdjęcie jest z internetu. Chodzi o przetarcie.
Masterjam
Posty: 63
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:16

Re: Nowa tapicerka czy od razu cały fotel?

Post autor: Masterjam »

NO ja dziś sprzątając, zwróciłem uwagę na wytarcie w tym samym miejscu . Ogólnie słabo , 4 - letni samochód i tapicerka jak w 15 letnim z poprzedniej epoki . Mój ma 60000 km przebiegu 2019 rok
Orken
Posty: 14
Rejestracja: 07 mar 2024, 20:59

Re: Nowa tapicerka czy od razu cały fotel?

Post autor: Orken »

Obrazek
to jest to o co chodzi, mam tylko zdjęcie i chodzi o auto które mam na oku. Ale rzeczywiście dziwne, w moim 10 letnim C3 90000km nie widać śladu zużycia.
Radio
Posty: 143
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Nowa tapicerka czy od razu cały fotel?

Post autor: Radio »

Poprzednik był niski i miał ciężką dupę, po prostu zsuwał się a nie wysiadał, dlatego jest wytarcie krawędzi.
Odnośnie poszycia fotela to zadzwoń do serwisu i spytaj się, podejrzewam że bez problemu kupisz.
Tomasz_W-wa
Posty: 3
Rejestracja: 46 min temu

Re: Nowa tapicerka czy od razu cały fotel?

Post autor: Tomasz_W-wa »

Tapicerkę można kupić w ASO VW pod każdy wzór jaki był zakładany w aucie, czy lepiej cały fotel czy samą Nową tapicerkę to musisz odpowiedzieć sobie sam, kupisz samą tapicerkę to dochodzi Ci jej wymiana, jeżeli ogarniesz sam to OK bo zerowy koszt, jak nie to dodatkowy koszt przekładki tapicerki, co do kupna całego używanego fotela to podmianę zrobisz w 5 min, ale stan może nie być jak Nowy (najlepiej przed kupnem osobiście zweryfikować stan). Pamiętać trzeba tylko że jak mamy grzane fotele to szukamy grzanego fotela.

Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
ODPOWIEDZ