Problemy - pytania , odpowiedzi

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Cross - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Masterjam
Posty: 61
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:16

Problemy - pytania , odpowiedzi

Post autor: Masterjam »

Pisze ten temat bo nawet nie wiem czy to wada czy zaleta , a czasem wystarczy zapytać i dostać szybką odpowiedź. Mam 2 pytania.
1. Przy zjeździe do garażu podziemnego mam przejazd przez takie nierówności z kostki (zapewne w razie oblodzenia ) od razy włączają mi się czujniki parkingowe z przodu , po prostu od wstrząsów pikają i pokazują się infografiki że coś wyłapały , dziwne to jest czy też tak macie ? Nie pamiętam ale jak dostałem na weekend demówkę do potestowania to chyba tego nie było , fakt że to full wyposażona wersja z DSG , ale nie powinno to mieć wpływu raczej
2. Dziś odkrycie , jak otworzyłem auto i do niego nie wsiadłem, nawet nie otworzyłem drzwi , tak jakoś zająłem się oczyszczaniem kloszy lamp , samochód się zamknął automatycznie po około 30 sekundach :o , mam nadzieję że to nie dzieje się z kluczykiem na przykład pozostawionym na fotelu. Nie mam przycisku start engine , zwykłe odpalanie kluczykiem . Alarm fabryczny zakupiony z konfiguratora.
Miki
Posty: 8
Rejestracja: 03 sty 2020, 10:20

Re: Problemy - pytania , odpowiedzi

Post autor: Miki »

1. Mogą być czujniki zabrudzone
2. Normalne jak otworzysz pilotem i nie otworzysz drzwi to za kilkanaście sekund z powrotem zarygluja się zamki
Masterjam
Posty: 61
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:16

Re: Problemy - pytania , odpowiedzi

Post autor: Masterjam »

Dzięki Miki za szybkie odpowiedzi, co do czujników , to w dniu odbioru z salonu już tak było w pierwszym dniu , ale pójdę jutro i je oczyszczę bo faktycznie teraz są "przykurzone"
Masterjam
Posty: 61
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:16

Re: Problemy - pytania , odpowiedzi

Post autor: Masterjam »

Heh jakby się ktoś zastanawiał to T-Crossem można przewieźć szafę Pax z IKEA ta najwyższą (244 cm z opakowaniem) i jeszcze z 10 cm zostało :)
Cykałem się że kupię i będę musiał oddać od razu ale dał radę , sprytna bestia. Składane oparcie przedniego pasażera genialne.
ODPOWIEDZ