Funkcje głosowe

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Cross - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Miniu
Posty: 13
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:37

Funkcje głosowe

Post autor: Miniu »

Witam czy macie odblokowane funkcje głosowe jeśli tak czy warto je odblokować i czy wiecie jaki jest koszt i co można sterować glosem
adifoto
Posty: 51
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:02

Re: Funkcje głosowe

Post autor: adifoto »

no właśnie dobre pytanie podpinam się :D
VW T- Cross 1.0 115km Czarna Perła
Odbiór 30.07.2019
artekk.it
Posty: 9
Rejestracja: 03 mar 2020, 17:52

Re: Funkcje głosowe

Post autor: artekk.it »

Witam,
co prawda na przykładzie Golfa, ale była możliwość odblokowania, koszt ok. 900 zł. Jeżeli chodzi o obsługę, to komendanii głosowymi wywołasz wszelkie media, telefon oraz nawigację. Działa to dość dobrze, aczkolwiek zdarza się, szczególnie przy wybieraniu adresu jadąc w trasie, że pani nie rozumie i trzeba powtarzać. Niemniej jednak, ja sobie chwalę.
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Funkcje głosowe

Post autor: Pado »

na YT gdzies widziałem test tego w T Roc i właśnie przy wybieraniu adresu kompletnie się nie sprawdzało...wg mnie nie warte 900pln
mmk
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2020, 12:07

Re: Funkcje głosowe

Post autor: mmk »

Mam to w golfie w Discover Pro. Tak samo działa jak w każdym innym aucie dla ludu, czyli praktycznie wcale. Z ulicami jeszcze sobie jakoś radzi.
Albumy,utwory itd. trzeba wypowiadać po polsku :] co przy niektórych nazwach dobry łamaniec
rider0707
Posty: 26
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:35

Re: Funkcje głosowe

Post autor: rider0707 »

Słabo to działa, jak podaję ulice i miasto do nawigacji to pyta mnie po trzy razy abym to powtórzył. W końcu kiedyś jadąc z żoną powiedziałem KUR.A MAĆ , a system głosowy spokojnym głosem powiedzial mi ,, mów ciszej" Szkoda kasy na tym etapie rozwoju tego systemu
ODPOWIEDZ