Przednie lampy led

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Cross - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Motik11
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:44

Przednie lampy led

Post autor: Motik11 »

Panowie przednie lampy led maja tak jakby po dwie soczewki tzn.po zewnętrznych są ledy czyli krotkie i dlugie światła a mi chodzi te od wewnątrz od chlodnicy.Kiedy sie zapalają czy wogóle sie zapalają albo jak je właczyć,od czego są.Próbowałem i nie udało mi się ich właczyć.Bo swiatła długie sie świecą po zewnętrznych
rob
Posty: 178
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Przednie lampy led

Post autor: rob »

Niestety nasze auta to jedne wielkie oszczędności VW, właśnie dowiedziałeś się o kolejnej i tak co dzień będziesz odkrywał kolejne. Te wewnętrzne światła to tylko fantomy, do niczego nie służą, to tylko taka ozdoba dla "poważniejszego" wyglądu, by je upodobnić do większych braci VW, tj. Passatów, Tiquanów, Arteonów itd. ;) :(
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Masterjam
Posty: 61
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:16

Re: Przednie lampy led

Post autor: Masterjam »

Ciekawe , bo wyglądają gabarytowo do tych z T-Roca , jakby je spróbować przełożyć :P, sprawdzę w katalogu części czy coś jest na ten temat
Ale kombinowanie to dopiero po gwarancji :)
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Przednie lampy led

Post autor: Pado »

w t rocku tez ...atrapy :)
rob
Posty: 178
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Przednie lampy led

Post autor: rob »

Pado pisze: 30 mar 2020, 9:57 w t rocku tez ...atrapy :)
Dlatego napisałem "nasze" bo miałem na myśli T-Crossa i T-Roca :)
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Motik11
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:44

Re: Przednie lampy led

Post autor: Motik11 »

Dzięki za wyjaśnienie przynajmniej teraz wiadomo
Dario
Posty: 92
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Przednie lampy led

Post autor: Dario »

https://youtu.be/2Dc8KwW4-x8

Z filmu jednak wynika ze to nie atrapy, cos sie tam dzieje.
2.0TSI DSG 4Motion Premium Ravenna Blue/Black
Pakiet: Komfort, Drogowy, Sport, Zimowy, Siedzenia Komfortowe; Elektryczna Pokrywa Bagaznika
rob
Posty: 178
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Przednie lampy led

Post autor: rob »

Bo to są podświetlane atrapy, tyko markują prawdziwe światła...
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
ODPOWIEDZ