Usterki

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Cross - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Motik11
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:44

Usterki

Post autor: Motik11 »

Panowie może podzielmy się i zacznijmy wypisywać usterki i czy usunięto ktoś coś bo niby nowe ale... .U mnie wyskoczyło na chwilę usterka ACC ale zaraz zniknęło i się nie pojawilo więcej.A teraz wyskakuje na pół sekundy że cztery razy na godz. sprawdż lewe światło drogowe a działa. Będę jechał na serwis zobaczę co wymyslą
Motik11
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:44

Re: Usterki

Post autor: Motik11 »

Witam panowie jakby ktoś sie bawił obd 11 czy innymś czymś to mogłby wrzycić screena z 12nl to przednie przeciwmgielne lewe lub prawe chciałbym zobaczyc czy mam dobrze do sypie bląd
wieczor79
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2021, 10:26

Re: Usterki

Post autor: wieczor79 »

U mnie pojawiają się takie "sprawy" .Czasami pojawia się info, że front assistant niedostępny ..i muszę włączyć z radia. Wiesza się Car Play i np. zostaje obraz z utworem, mimo, że coś innego już leci, lub raz na jakiś czas muszę ponownie połączyć telefon. U mnie póki co ogólnie pojawiają się takie bugi z oprogramowaniem.
Awatar użytkownika
chris
Posty: 267
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:46

Re: Usterki

Post autor: chris »

Ogólnie to problemów multum z infotainment we wszystkich modelach w grupie VW i T-Cross nie jest tutaj żadnym wyjątkiem ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Ut3B4qk6MkQ
https://www.youtube.com/watch?v=MbAwiEWiowc
https://www.youtube.com/channel/UCkwfJa ... 8O6rcHQkEw
No dziadostwo straszne jest z tą całą elektroniką od VAG :?
Znajomy kupił nowego Tiguana 1.5 TSI po FL i też ciągle mu wyskakują jakieś komunikaty na panelu cyfrowym :(
A to ,że usterka silnika a to, że inna awaria by po chwili wszystko wróciło do normy a serwis bezradnie rozkłada tylko ręce :oops:
Motik11
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:44

Re: Usterki

Post autor: Motik11 »

Panowie niedoróbki VW przy drzwiach róg uszczelki pod zawiasami w końcu wytrze dziurę w uszczelki na samym dole na progu bo ten róg drzwi jest ostry popatrzcie u siebie.Ja poobcinalem u siebie i już nie drapie progu
Załączniki
IMG_20210411_161507~2.jpg
IMG_20210411_161507~2.jpg (188 KiB) Przejrzano 11627 razy
Magda
Posty: 3
Rejestracja: 04 paź 2021, 18:39

Re: Usterki

Post autor: Magda »

Czy komuś wyświetlił się komunikat: "Zmniejsz poziom oleju". T-cross rocznik 2021 w benzynie. Po roku w grudniu przy przebiegu 5 tys. był wymieniany olej, bo pojawił się komunikat o konieczności wymiany. I po 3 miesiącach nowy komunikat o zwiększonym poziomie oleju przy przebiegu 7 tys. Trochę bagnetem ujęto po kropli, ale nadal jest za dużo. Komunikat na razie znikł. Chyba czuć zapach benzyny na bagnecie. Czy to może mieć związek z filtrem GPF i robieniem krótkich dystansów, czy może któryś z cylindrów się popsuł? :cry:
W oczekiwaniu na T-Cross Style 1.0 TSI 81 kW 110KM DSG
lajosz
Posty: 82
Rejestracja: 04 wrz 2022, 14:19

Re: Usterki

Post autor: lajosz »

Motik11 pisze: 11 kwie 2021, 16:14 Panowie niedoróbki VW przy drzwiach róg uszczelki pod zawiasami w końcu wytrze dziurę w uszczelki na samym dole na progu bo ten róg drzwi jest ostry popatrzcie u siebie.Ja poobcinalem u siebie i już nie drapie progu
BARDZO dziękuję za to spostrzeżenie.
Po prostu najzwyczajniej w świecie nie zauważyłbym tego tak długo, jak długo nie wytarłoby dziury w uszczelce, bo RZECZYWIŚCIE trze (i to dość wyraźnie) po tej uszczelce.
Tak że ... też poobcinałem i teraz jest OK.

Jeszcze raz dziękuję za podzielenie się tym spostrzeżeniem.
domel302
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2023, 22:01

Re: Usterki

Post autor: domel302 »

Witam serdecznie mam pytanie w moim t cross 2020 1.0 115km od miesiąca szyba przednia od pasażera w trakcie zamykania dochodzi do końca i ponownie się uchyla aby zamknąć trzeba powoli zamykać z wyczuciem
lajosz
Posty: 82
Rejestracja: 04 wrz 2022, 14:19

Re: Usterki

Post autor: lajosz »

domel302
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2023, 22:01

Re: Usterki

Post autor: domel302 »

I wtym problem po wciśnięciu przycisku do podnoszenia szyby dochodzi do końca i uchyla się automatycznie (niw można zamknąć całkiem bo odbija)
ODPOWIEDZ