Automatyczne zamykanie samochodu

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Automatyczne zamykanie samochodu

Post autor: Pado »

Co producent to inne rozwiązania.
z którego roku była ta meganka?

W Qashqai (najnowszy) miałem keyssy, ale trzeba było naciskac przycisk na klamce, w vw przynajmniej wystarczy dotknac klamki

W t rocu Nie kodowałem automatycznego zamykania bo wg mnie jest to nie praktyczne - kazde wyjscie z auta zamykaloby drzwi, a pod domem czy w garażu tego nie potrzebuje, poza tym podjezdzajac gdzies z rodziną (stacja, sklep) kiedy oni zostaja w aucie musiałbym pamiętać o wycisganiu kluczyka z kieszeni... Więc generalnie to rozwiązanie niezależnie od marki byłoby dla mnie męczące
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Automatyczne zamykanie samochodu

Post autor: paulr »

2014 ostatnia partia tych starych .byla gomka na klamce ale tak ze jak otwierałem to i tak sie ja naciskało byla na kazdych dzwiach. Do tego jak pisałem. Jak na stacji szedłem zapłacic to auto owszem zostalo zamknięte, ale rodzinka mogla w kazdej chwili wyjsc. Jedynie ze jak wyszedl ktos to juz nie wszedl spowrotem;-) nie wiem wydaje mi sie wlasnie caly sens keys free ze wcale sie tego kluczyka nie uzywa. Np jezdzac do pracy mialem kluczyk w torbie i nie musiałem go szukac;-) plis bylo to zabezpieczenie ze jak ktos sie bał "walizki" to mozna bylo otwierac i zamykac pilotem przez co key free nie działało
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Automatyczne zamykanie samochodu

Post autor: Pado »

No ale zaraz... Jak auto sie zamknie samo, a w środku zostanie rodzinka to przecież uzbroi sie tez alarm? Dobrze mysle? I auto zacznie wyc...
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Automatyczne zamykanie samochodu

Post autor: paulr »

hmm niby tak, ale przez niecałe 3 lata o ile z meganem było milion problemów ze wszystkim to alarm w jakiś sposób wiedział że w środku są ludzie i się nie uzbrajał.... nie wiem podczas wyjazdów itp tankowałem dziesiątki razy i nigdy nic nie wyło.
Motik11
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:44

Re: Automatyczne zamykanie samochodu

Post autor: Motik11 »

Co do szyb to można zakodować automatyczne zamykanie

https://photos.app.goo.gl/s4CvpS8o8JEGvuMU8
Mun
Posty: 139
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Automatyczne zamykanie samochodu

Post autor: Mun »

Motik11 pisze: 04 lut 2022, 14:30 Co do szyb to można zakodować automatyczne zamykanie

https://photos.app.goo.gl/s4CvpS8o8JEGvuMU8
Temat odgrzewam bo problem aktualny. Motik podpowiedz jak zakodować automatyczne zamykanie szyb
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
ODPOWIEDZ