Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Holdeno61
Posty: 13
Rejestracja: 28 sty 2022, 23:52

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Holdeno61 »

To i tak bardzo krótko... Ja kiedyś na lusterko boczne do Mitsubishi czekałem 1,5 miesiąca...
Kotkotkot
Posty: 6
Rejestracja: 18 cze 2022, 10:42

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Kotkotkot »

celif89 pisze: 14 cze 2022, 8:33 U mnie w ogole dziwna sytuacja, 16-maja dostałem VIN w aplikacji, kilka dni później informacja od dealera że już jest w transporcie, 31-maja informacja że przypłynął do Emden i czeka na pociąg. W związku z tym myślałem że na dniach będzie do odbioru. Wczoraj telefon do dealera i mówi mi że 16-go czerwca przypłynie dopiero do emden i musiałem go źle zrozumieć.... ręce opadają.
A w jakiej aplikacji ten VIN się pojawia?
Ja mam tydzień produkcji na 24/2022 (więc to ten tydzień z długim weekendem) - jak myślicie jaki jest realny termin odbioru?
Holdeno61
Posty: 13
Rejestracja: 28 sty 2022, 23:52

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Holdeno61 »

Nr VIN pojawia się w aplikacji MyVolkswagen wraz z wizualizacją auta. Co do dealerów nie trzeba im ufać ale trzeba wymagać przesłania screena z ich systemu. Tam można zobaczyć wszystkie kolejne dane dotyczące ruchów transportowych / datę wyprodukowania, wysyłki, przybicia do portu, autoportu, przesunięć w Emden itd/.
Braders
Posty: 142
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Braders »

Czy ta aplikacja myVolkswagen jest dostępna dla klienta, który zamówił samochód?
mskrapi1980
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2021, 21:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: mskrapi1980 »

Braders pisze: 22 cze 2022, 18:07 Czy ta aplikacja myVolkswagen jest dostępna dla klienta, który zamówił samochód?
Tak. Tylko zamiast numeru VIN wpisujesz numer komisji który możesz wyciągnąć od dilera.
1.5 DSG + pakiety
Braders
Posty: 142
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Braders »

Właśnie próbowałem się dowiedzieć ale ponoć póki nie będzie Vin nie da się zarejestrować pojazdu w tej aplikacji.
mskrapi1980
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2021, 21:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: mskrapi1980 »

Braders pisze: 23 cze 2022, 16:14 Właśnie próbowałem się dowiedzieć ale ponoć póki nie będzie Vin nie da się zarejestrować pojazdu w tej aplikacji.
Jeśli nie było żadnych zmian w VW to po numerze komisji będzie działać, diler może o tym nie wiedzieć (mój nie wiedział). Właśnie wpisując numer komisji widziałem kiedy wyprodukowało się auto. Po wyprodukowaniu pojawił się VIN i obrazek auta w myVolkswagen.de
1.5 DSG + pakiety
tom
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2022, 18:50

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: tom »

witam ja zamowilem na poczatku maja t roca , produkcja miala byc koniec czerwca moze lipiec , dzisiaj bylem dopytac wyskoczyl 4 tydzien 2023 , mam nadzieje ze to jakies nieporozumienie , mialem zamowiona octavie 4 czekalem 15 miesiecy i stwierdzili ze chyba sie niewyprodukuje , teraz zaczyna sie ta sama bajka ,prosze czekac nie denerwowac sie i tak to wyglada , ale widze ze jakos sie produkuje bo odbieracie t roci, pozdrawiam
Braders
Posty: 142
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Braders »

Czy masz jakąś nietypową konfigurację? Mój dealer powiedział, że planowany termin to 30 tydzień czyli koniec lipca. Mam prostą konfigurację life + hak i jakieś drobne bajery jak kessy. Bez Virtual Cockpit Pro - choć jak mi przesuną to pewnie dołożę zegary lub anuluję cały zakup. W sumie jak nie to auto to inne, mam czym jeździć a T-Roc daje bardzo słabe wyposażenie w standardzie. Mój focus ma 10 lat i jest znacznie lepiej wyposażony niż to co zamawiam.
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: morfeusz747 »

Braders pisze: 25 cze 2022, 10:08 Mój focus ma 10 lat i jest znacznie lepiej wyposażony niż to co zamawiam.
:lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ