Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Rotrzyld
Posty: 87
Rejestracja: 24 wrz 2022, 6:48

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Rotrzyld »

Z przykrością stwierdzam dla kolejnych nabywców T-Roca, że jeden z rabatowych elementów zniknął w konfiguratorze tj. rabat 6000 zł od VW :(
Galux20
Posty: 413
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Galux20 »

Jest możliwość , że wejdzie jakiś większy rabat?
1.5 DSG 6,0 spalanie
Rotrzyld
Posty: 87
Rejestracja: 24 wrz 2022, 6:48

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Rotrzyld »

Sprawdziłem w cenniku na stronie VW - rabat nadal widnieje. Tymczasem w konfiguratorze dotyczącym T-Roca (czy Tiguana i T-Crosa) już ich nie ma!
Spinner
Posty: 680
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Spinner »

Moi drodzy, to nie jest żaden rabat! To jest po prostu sposób na sterowanie ceną bez wdawania się w szczegóły, jaki element w konfiguratorze i o ile podrożał. Polski konfigurator był jedynym w Europie gdzie występowała kuriozalna opcja pod nazwą "rabat". W konfiguratorach niepolskich, jak chciano zmienić cenę to po prostu zmieniano poszczególne pozycje konfiguratora. Ciekawe, czy ktoś przy konfigurowaniu i późniejszym zamawianiu, tak dla widzimisię, nie zaznaczył tej opcji? Rabatem jest to co "wypłaczesz" u dealera a nie to co dostajesz z definicji i co jest tylko chwytem propagandowym p.t.: "patrzcie jakie to sute rabaty u tego VW".
Anjuna
Posty: 43
Rejestracja: 19 gru 2021, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Anjuna »

Galux20 pisze: 17 gru 2022, 19:52 Jest możliwość , że wejdzie jakiś większy rabat?
Nie? Wejdzie 12% podwyżka od nowego roku, nie wiem na jakiej epoce się co niektórzy zatrzymali, czasy gdy za darmo dostawano koła zimowe, dywaniki, kartę paliwową, szczeniaczka, sadzonkę i -60% rabatu na dostępne od ręki auto z dieslem minęły. Co więcej, Volkswagen szykuje się już do modelu agencyjnego, w którym dealerzy nie będą już bezpośrednio sprzedawać auta, tylko będą pośrednikami bez uprawnień do rabatowania. Ale się dziady zdziwią, teraz już tylko zostaną targowiska PRL-owskie gdzie będzie można po turecku się o wszystko targować :mrgreen:
Galux20
Posty: 413
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Galux20 »

A to dziwne ja kilka tygodni temu dostałem przy odbiorze vaga komplet kół na zimę.
Jeszcze w tamtym tygodniu u dealerów VW proponowali nam a to koła czy pakiet serwisowy.
1.5 DSG 6,0 spalanie
Radio
Posty: 138
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Radio »

Tak ponieważ nowe auta wyposażone są w całosezonowe opony i nie każdemu one pasują, dlatego proponują nie koła lecz opony zimowe.
Galux20
Posty: 413
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Galux20 »

Ja akurat wolałbym opony wielosezonowe.
Troc ma być autem na najbliższą okolicę.
Na śniegu mam okazję jeździć czym innym.
1.5 DSG 6,0 spalanie
Galux20
Posty: 413
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Galux20 »

Radio
Jesteś tego pewien.?
1.5 DSG 6,0 spalanie
Radio
Posty: 138
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Radio »

Jestem tego pewien ponieważ ostatnio znajomy odbierał crossa i zaistniała taka sytuacja.
ODPOWIEDZ