Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Waneta_PL
Posty: 14
Rejestracja: 07 gru 2022, 20:45

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Waneta_PL »

Witam
Ja dzisiaj o 13:00 odbieram.
Driver
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2023, 11:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Driver »

Witam,

Zamówienie złożyłem 09 września u Krotoskiego w Nadarzynie. T-Roc FL, Style 1.5TSI, kolor Indium Grey, skrzynia DSG, kamera, hak, zestaw naprawczy, side asisst, elektryczna klapa.

W umowie informacja, ze samochód będzie gotowy do odbioru najpóźniej do 31 marca 2023 ale chyba nic z tego na dzień dzisiejszy. Jak się kontaktowałem na początku roku z dealerem to dostałem info, że auto ma planowaną produkcje na 11 tydzień tego roku ale jeszcze nie zatwierdzoną i musimy czekać. Także czekam z niecierpliwością.

Na MyVolkswagen od soboty, też poznikały mi dane i zostało tylko pole Vin( Nieznany). Nie mogę nawet już podejrzeć swojego wyposażenia bo wyskakuje informacja że podgląd niedostępny.

Pozdrawiam
Vw T-roc FL Style 1.5 TSI DSG, Indium Grey. Wyposażenie ( Pakiet Comfort, hak, kamera, elektryczna klapa, System Easy Open & Close z alarmem, side assist). Zamówiony 09.09.2022
Rotrzyld
Posty: 93
Rejestracja: 24 wrz 2022, 6:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Rotrzyld »

Waneta gratuluję odbioru! Podziel się z nami pierwszymi wrażeniami za kierownicą.
pshemus
Posty: 272
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pshemus »

Cześć

Ja swojego FL 1.5 DSG Style + hak, Side Assist, alarm, szyby, kamera, koło i grzana kierownica zamawiałem 30 czerwca. Miał być do końca listopada.
Do produkcji poszedł 8 września, skończył ją 8 listopada, a odebrałem go tydzień temu - 8 miesięcy czekania. I to widać - mimo standardowego mycia u dealera w różnych szczelinach (np. pod szybą) widać warstwę pyłu, pewnie zebraną na placu w Portugalii.
Na jakieś większe rabaty z racji tego opóźnienia oczywiście nie można liczyć bo VW ma to w nosie, a pozycja negocjacyjna w salonie żadna bo im się sprzeda od ręki.

No i w przyszłym tygodniu jadę do ASO sprawdzić prawe tylne drzwi bo są ewidentnie niżej zawieszone (linie się nie schodzą przy słupku z przednimi drzwiami). Przy odbiorze coś tam podnieśli na zamku ale przez to teraz są lekko krzywo. Zobaczymy co wymyślą, w papierach nic nie ma żeby był naprawiany, więc raczej w fabryce coś sknocili...
Indi
Posty: 57
Rejestracja: 11 sie 2022, 21:05

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Indi »

Robi się bardzo ciekawie, elektroniki z Chin nie ma bo embargo z USA, brakuje czegoś do produkcji haka bo ruscy zbombardowali ukraincom fabrykę, co jeszcze nas czeka, czego zabraknie do produkcji TRoca .... kierownicy, pedałów czy może klamek do drzwi. Jak mi wyprodukują auto przywiozą do dilera i stanie pod domem to ucałuję jego każdy cm. Ehhhhh..... czekam dalej......

P.S.
Przed całowaniem najpierw dokładnie sprawdzę czy drzwi są prosto założone.
T-Roc Style 1.5 DSG Ascot Gray+Czarny, Pakiet Komfort, System Easy Open & Close z alarmem, Szyby przyciemniane, Kierownica podgrzewana, Kamera Cofania, Travel Assist High. Zamówiony 27.06.2022r., produkcja 19tydz.2023 r., odebrany 23.06.2023 r.
finex13
Posty: 26
Rejestracja: 17 sty 2023, 13:00

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: finex13 »

Moj z 14 grudnia zamówiony i już w salonie wersja style 1,5 manual z dodatków hak kamera koło dojazdowe alarm czyli bez fajerwerków stąd ekspres bo 2,5 mca od zmówienia.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Indi pisze: 02 mar 2023, 18:28 Robi się bardzo ciekawie, elektroniki z Chin nie ma bo embargo z USA, brakuje czegoś do produkcji haka bo ruscy zbombardowali ukraincom fabrykę, co jeszcze nas czeka, czego zabraknie do produkcji TRoca .... kierownicy, pedałów czy może klamek do drzwi. Jak mi wyprodukują auto przywiozą do dilera i stanie pod domem to ucałuję jego każdy cm. Ehhhhh..... czekam dalej......

P.S.
Przed całowaniem najpierw dokładnie sprawdzę czy drzwi są prosto założone.
Ja dziada będę już przed odbiorem sprawdzał bardzo dokładnie, łącznie z grubością lakieru, i mam nadzieję że chociaż dywaniki gumowe dorzucą za rok czekania :D
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

finex13 pisze: 02 mar 2023, 19:56 Moj z 14 grudnia zamówiony i już w salonie wersja style 1,5 manual z dodatków hak kamera koło dojazdowe alarm czyli bez fajerwerków stąd ekspres bo 2,5 mca od zmówienia.
Widzisz, to będzie moje trzecie auto z salonu ale pierwsze które sobie skąfigurowalem tak jak chciałem, czyli zamówiłem prawie wszystkie pierdoły jakie były dostępne, bo stwierdziłem że na kilka lat dam sobie spokój z wymianą aut. No i wyszło jak wyszło, miał być po 4 miesiącach a zaraz klepnie rok😔 jestem mega wkurwiony i mega zmęczony całą sytuacją. Ale nie poddaje się, czekam twardo bo już dwie podwyżki były, więc wyjdzie trochę taniej
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Galux20 »

Na roczniku będziesz też do przodu troszkę.
1.5 DSG 6,0 spalanie
finex13
Posty: 26
Rejestracja: 17 sty 2023, 13:00

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: finex13 »

Daro2 pisze: 02 mar 2023, 19:57
Indi pisze: 02 mar 2023, 18:28 Robi się bardzo ciekawie, elektroniki z Chin nie ma bo embargo z USA, brakuje czegoś do produkcji haka bo ruscy zbombardowali ukraincom fabrykę, co jeszcze nas czeka, czego zabraknie do produkcji TRoca .... kierownicy, pedałów czy może klamek do drzwi. Jak mi wyprodukują auto przywiozą do dilera i stanie pod domem to ucałuję jego każdy cm. Ehhhhh..... czekam dalej......

P.S.
Przed całowaniem najpierw dokładnie sprawdzę czy drzwi są prosto założone.
Ja dziada będę już przed odbiorem sprawdzał bardzo dokładnie, łącznie z grubością lakieru, i mam nadzieję że chociaż dywaniki gumowe dorzucą za rok czekania :D
Chciałem martwe pole ale mi odradzono. Rok czekania
ODPOWIEDZ