Ceny T-Crossa - drogo, tanio, akurat?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Cross - zakup, eksploatacja, problemy itd.
btr
Posty: 68
Rejestracja: 26 lut 2018, 17:59

Ceny T-Crossa - drogo, tanio, akurat?

Post autor: btr »

Wczoraj Volkswagen udostępnił cennik T-Crossa. Są trzy wersje:

T-Cross od 69790 zł :roll:
Life od 76190 zł :roll:
Style od 83690 zł :roll:

Silnik jest 1.0 TSI w wersji 95 i 115 KM.

Dla porównania najtańszy T-Roc 1.0 TSI 115 KM kosztuje 79990 zł. Więc T-Cross jest 10 - 12 tys zł tańszy w zależności od wersji wyposażenia.

Za to najtańszy Polo z silnikiem 1.0 TSI 95 KM (70 kW) 5 biegów kosztuje 53290 zł. Więc przepaść - za cenę najtańszego T-Crossa można mieć Polo Highline 1.0 115 KM z DSG. :D

Jak dla mnie lekko chore ceny jak za to auto, ale o T-Rocu też tak mówili, a tu proszę niektórzy prawie rok czekają na odbiór :mrgreen:
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Ceny T-Crossa - drogo, tanio, akurat?

Post autor: paulr »

t-rock ma ceny jak passat, wyposażenie itp praktycznie podobnie, wiec cross będzie mieć pewnie podobnie jak golf. a dokładnie będzie można z polo porównać co będzie w standardzie bo może się okazać że przy podobnym wyposażeniu różnica będzie mniejsza
btr
Posty: 68
Rejestracja: 26 lut 2018, 17:59

Re: Ceny T-Crossa - drogo, tanio, akurat?

Post autor: btr »

paulr pisze: 11 gru 2018, 19:13 t-rock ma ceny jak passat, wyposażenie itp praktycznie podobnie, wiec cross będzie mieć pewnie podobnie jak golf. a dokładnie będzie można z polo porównać co będzie w standardzie bo może się okazać że przy podobnym wyposażeniu różnica będzie mniejsza
T-Roc powiedzmy ma jeszcze walory użytkowe - może służyć jako podstawowy samochód w rodzinie. Przy T-Crossie grono klientów będzie dużo węższe, więc przy tej cenie trzeba dać "coś fajnego", żeby to był gadżet, a jak dla mnie to słabo to wygląda. Wygląd z zewnątrz trochę tarpana, wnętrze trochę podrasowanej Fabii sprzed 15 lat.
Moim zdaniem konkurencja proponuje dużo więcej w tej cenie, ale wiadomix to tylko moja opinia
wedd
Posty: 22
Rejestracja: 15 gru 2018, 8:49

Re: Ceny T-Crossa - drogo, tanio, akurat?

Post autor: wedd »

jak na te wielkosc samchodu (podwyzszone Polo) cena bardzo wysoka. Za te pieniadze mozna miec dobrze wyposazonego Golfa - samochod wiekszy no i jakosc wnetrza to inny swiat. Ale placi sie za mode na crossovery.
Mars
Posty: 37
Rejestracja: 11 kwie 2019, 21:36
Lokalizacja: RRS

Re: Ceny T-Crossa - drogo, tanio, akurat?

Post autor: Mars »

wedd pisze: 15 gru 2018, 9:35 jak na te wielkosc samchodu (podwyzszone Polo) cena bardzo wysoka. Za te pieniadze mozna miec dobrze wyposazonego Golfa - samochod wiekszy no i jakosc wnetrza to inny swiat. Ale placi sie za mode na crossovery.
Ciekawe jak to wszystko (no i przede wszystkim silnik i cena) będzie porównawczo wyglądać po 150tys. Czy wtedy da się tym jeszcze pojeździć??? Ma ktoś jakieś techniczne (technologiczne) dane na przykład z rzetelnych testów?
Koniu15

Re: Ceny T-Crossa - drogo, tanio, akurat?

Post autor: Koniu15 »

Działają może zamówienia tzn masowe ?.
mike
Posty: 22
Rejestracja: 20 lut 2018, 21:52

Re: Ceny T-Crossa - drogo, tanio, akurat?

Post autor: mike »

Koniu15 pisze: 12 maja 2019, 23:26 Działają może zamówienia tzn masowe ?.
tzn?
Koniu15

Re: Ceny T-Crossa - drogo, tanio, akurat?

Post autor: Koniu15 »

Przykładowo jest nas 10 co chce kupić auto .
I za każdą zamówioną sztukę vw sprzedaje taniej
mike
Posty: 22
Rejestracja: 20 lut 2018, 21:52

Re: Ceny T-Crossa - drogo, tanio, akurat?

Post autor: mike »

Trzeba uderzać do dealerów, którzy mają największą sprzedaż i największe bonusy za sprzedaż, bo oni mogą wtedy sprzedawać nawet po kosztach. Zawsze warto próbować, ale jak zebrać 10 chętnych - ogłoszenie gdzieś dać? :D
Koniu15

Re: Ceny T-Crossa - drogo, tanio, akurat?

Post autor: Koniu15 »

No po kosztach czyli ile .Bo ja np mam możliwość mieć-9% z zniżka jako grupa zawodowa .
ODPOWIEDZ