Akcja serwisowa

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
zmorka99
Posty: 57
Rejestracja: 16 kwie 2023, 17:45

Re: Akcja serwisowa

Post autor: zmorka99 »

z pendrive nie mogą?
pshemus
Posty: 295
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Akcja serwisowa

Post autor: pshemus »

Nie wiem, w sumie by się przydała taka opcja - to by można samemu wgrać nawet.

Generanie jest to dla mnie jakieś nieporozumienie - kupując samochód nie masz obowiązku zakładania konta w myVolkswagen i dzielenia się danymi z auta. Zachęcają do tego w salonie i ponoć mają cel żeby 80% aut było w systemie, ale obowiązkowe to nie jest. Jednocześnie jak tego nie zrobisz, to twój samochód nie jest aktualizowany, a z tego co zrozumiałem to jeden z ostatnich update'ów dotyczył systemu eCall a nie zmiany czcionki czy jakichś innych drobiazgów.
Dla mnie to nieistotne, ale dla niektórych tak, pytanie czy trafi się coś poważniejszego.
Trochę to przypomina działania polskich ASO w latach 90-00 - jak była "gruba" akcja serwisowa związana z bezpieczeństwem, to wszystkich wzywali. Ale jak było coś mniejszego, to nie, chyba że wiedziałeś o akcji i sam się zgłosiłeś.
Juracz
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2024, 13:12

Re: Akcja serwisowa

Post autor: Juracz »

W moim przypadku sama pani z ASO zadzwoniła i powiedziała że nie jest to pilne ale trzeba dokręcić jakieś śruby bo są za lekko dokręcone w fabryce.
Co do konta w VW to go nie mam ale aktualizacje sam pobiera tylko muszę być z telefonem w samochodzie aby był internet.
T-roc /koniec 2023 /benzyna 1,5.
pshemus
Posty: 295
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Akcja serwisowa

Post autor: pshemus »

Ja mojemu odciąłem dostęp do świata, to może też tak spróbuję. Byle nie wgrali aktualizacji która wyłącza numer biegu na wyświetlaczu...
ODPOWIEDZ