Kamera cofania mqb

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Adrian_92
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2026, 23:44

Kamera cofania mqb

Post autor: Adrian_92 »

Cześć wszystkim!
Kupiłem sobie kamerkę zintegrowaną w klamce oryginalną do vw low, wiązkę mqb. Radio fabryczne mib2, nie było wcześniej. Poprowadziłem kabelki jak należy. Kable rg174/u do pin 6 i 12, brązowy i niebieski do masa, czerwony do plusa. Czy próbowałem jest w samym radiu w jego kodowaniu że nie działa nie widzi obrazu, czy może kamera i wiązka do tego radia nie są odpowiednie. Może musi to być kamera i wiązka high ? Mial ktos taki problem lub wie jak rozwiązać problem ?
turzol
Posty: 60
Rejestracja: 25 lut 2024, 7:24

Re: Kamera cofania mqb

Post autor: turzol »

Jak zakodowałeś kamerę w 5F?
https://www.facebook.com/vagstudiotychy/- Diagnostyka & Retrofit | Doposażenia premium | VAS Odis Online Autoryzacja | tel.607196811
pshemus
Posty: 515
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Kamera cofania mqb

Post autor: pshemus »

W T-rocu chyba nie montowali High bo nie ma skrętnych linii i zaznaczania obiektów, ale z tego co czytałem da się ją założyć.
Ziomekatomek
Posty: 271
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: Kamera cofania mqb

Post autor: Ziomekatomek »

pshemus pisze: 02 kwie 2026, 8:46 W T-rocu chyba nie montowali High bo nie ma skrętnych linii i zaznaczania obiektów, ale z tego co czytałem da się ją założyć.
A to nie jest tak, że high jest w przedlifcie przy opcji "automatycznego parkowania"?
turzol
Posty: 60
Rejestracja: 25 lut 2024, 7:24

Re: Kamera cofania mqb

Post autor: turzol »

pshemus pisze: 02 kwie 2026, 8:46 W T-rocu chyba nie montowali High bo nie ma skrętnych linii i zaznaczania obiektów, ale z tego co czytałem da się ją założyć.
bez problemu można założyć High z liniami skrętnymi oraz dodatkowymi widokami.
https://www.facebook.com/vagstudiotychy/- Diagnostyka & Retrofit | Doposażenia premium | VAS Odis Online Autoryzacja | tel.607196811
ODPOWIEDZ