Ciepła maska nad przednimi lampami.

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
adrian-24
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2018, 8:00

Ciepła maska nad przednimi lampami.

Post autor: adrian-24 »

Czy zauważyliście może w swoich T rockach podobną sytuację i czy to normalne, mianowicie ciepła maska po lewej i prawej stronie blisko przednich lamp (tz nad lampami) oczywiście po przejechaniu jakiegoś odcinka drogi, rozumiem, że teraz są upały, ale podobna sytuacja była wieczorem gdzie temperatura wynosiła około 20C.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Ciepła maska nad przednimi lampami.

Post autor: paulr »

Pewnie ciepło z lamp zamiast grzać szkło ledów, grzeje z tyłu reflektora maskę, przez co zimą maska odmarznie, a lampy nadal pozostają zamarznięte:(
Tiggy
Posty: 160
Rejestracja: 14 lut 2019, 8:01

Re: Ciepła maska nad przednimi lampami.

Post autor: Tiggy »

Tu podobna dyskusja na forum tiguana:

https://vag-forum.pl/vw-tiguan-ii/goraca-karoseria/
adrian-24
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2018, 8:00

Re: Ciepła maska nad przednimi lampami.

Post autor: adrian-24 »

Fakt podobna sytuacja, też to przez przypadek odkryłem i nie wiązałbym chyba tego z lampami a bardziej z kumulacją ciepła w tych miejscach, sprawdźcie proszę u siebie czy występuje podobnie.
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Ciepła maska nad przednimi lampami.

Post autor: Pado »

generalnie w dzisiejszych autach w komorze silnika jest strasznie ciepło- miałem tak samo w poprzednim aucie, mam i teraz - wszystko upchane, mało przestrzeni w komorze i ciepłe powietrze nie ma jak cyrkulować. Znowu w aucie zony (mały silnik bez turbo) miejsca jest tyle, żeby się jakieś torby upchało i...nie ma w komorze takich temperatur...
adrian-24
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2018, 8:00

Re: Ciepła maska nad przednimi lampami.

Post autor: adrian-24 »

Tylko to trochę dziwnie wygląda, ciepła maska a nawet gorąca (po dłuższej jeździe) jest tylko w okolicach lamp, reszta zimna.
ODPOWIEDZ