1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Tiggy
Posty: 160
Rejestracja: 14 lut 2019, 8:01

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: Tiggy »

Pado pisze: 07 wrz 2019, 8:56
Tiggy pisze: 06 wrz 2019, 14:11
Podeślij proszę linka.

Nie mogę wkleic linka w wersji mobilnej przeglądarki-nie wiem czemu... Wkleje jak będę na stacjonarnym.

Forum to t-rocforum.de
Dział motor&antrieb
Post ruckeln beim anfahren (ostatnia jego strona)
@Pado, już nie musisz - namierzyłem w googlu :D
https://www.t-rocforum.de/threads/rucke ... 11/page-34
jodrak
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2019, 19:03

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: jodrak »

Miesiąc temu minęły 2 lata od kupna mając dość wizyt w serwisie tuning silnika rozwiązał wszystkie problemy żyć nie umierać niech żyje wolność
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: Pado »

jodrak pisze: 08 wrz 2019, 9:20 Miesiąc temu minęły 2 lata od kupna mając dość wizyt w serwisie tuning silnika rozwiązał wszystkie problemy żyć nie umierać niech żyje wolność
Czyli tak jak przypuszczalem - wina norm i oprogramowania, a nie usterka mechaniczna...

Co udało sie wyciągnąć z silnika i jaki koszt?
jodrak
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2019, 19:03

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: jodrak »

Krótka odpowiedź wszystkie odpowiedzi na twoje pytania znajdziesz wpisując w Google tuning vw t-roc silnik 1.5 tsi 130 KM wybieraj co ci pasuje powodzenia
Golf7,1.5,150kM
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2018, 20:25

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: Golf7,1.5,150kM »

Po roku batalii na VW, złożeniu zażalenia do centrali VW w Polsce, zostałem zaproszony na aktualizację oprogramowania, jeżdżę już kilka dni i jestem zadowolony brak kangura. Szkoda tylko że nie mogli tego załatwić od razu tylko musieli sprawić że nie zaufam już tej marce. Gdyby załatwili to od razu, zrobili akcję serwisową nie straciliby zaufania. Po co ta ściema i granie za zwłokę. Pozdrawiam. Ps.Walczcie o swoje jak nie pomogą w lokalnym serwisie to pismo do centrali.
xwojcio
Posty: 23
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:12

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: xwojcio »

Cenne są te ostatnie informacje. Skoro WV ma aktualizację pomagającą w kangurowaniu, to walę ze swoim problem i e-mailem do Skoda Polska, zobaczymy co oni na to, silnik przecież ten sam DADA 1,5 TSI ACT produkcja silnika rok 2019.
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: The Rock »

Pado pisze: 08 wrz 2019, 9:36Czyli tak jak przypuszczalem - wina norm i oprogramowania, a nie usterka mechaniczna...
Moim zdaniem niekoniecznie jest to wina wyłącznie oprogramowania i norm. Wąskie gardło może być w osprzęcie - program to jakby dodatek. Ale czas pokaże.
jodrak pisze: 08 wrz 2019, 9:46 Krótka odpowiedź wszystkie odpowiedzi na twoje pytania znajdziesz wpisując w Google tuning vw t-roc silnik 1.5 tsi 130 KM wybieraj co ci pasuje powodzenia
Masz program czy boxa?
Rozumiem, że auto nie było zmierzone na hamowni?
Zbychersky
Posty: 35
Rejestracja: 13 kwie 2019, 11:36

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: Zbychersky »

U mnie jak ręką odjął, ani w korkach, ani na zimno, ani na ciepło, aktualizację uważam za skuteczną :)
Pkowav
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2019, 16:40

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: Pkowav »

Jako ze jest to najaktywniejsze forum o kangurze w 1.5 tsi, prosze o info jesli komus uda sie z passatem. Dziekuje.
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: 1.5 TSI manual szarpanie przy ruszaniu

Post autor: Pado »

Pkowav pisze: 10 wrz 2019, 16:42 Jako ze jest to najaktywniejsze forum o kangurze w 1.5 tsi, prosze o info jesli komus uda sie z passatem. Dziekuje.
Absolutnie nie... Na forum karoqa jest tez 37 stron o efekcie kangura... :)

Sa tez pierwsze pozytywne wypowiedzi o aktualizacji...
ODPOWIEDZ