Ubezpieczenie GAP dla użytkowników t-rocforum.pl

Ogłoszenia kupię/sprzedam
administracja
Site Admin
Posty: 13
Rejestracja: 16 lut 2018, 22:35

Ubezpieczenie GAP dla użytkowników t-rocforum.pl

Post autor: administracja »

Przedstawiamy ofertę ubezpieczenia GAP dla użytkowników t-rocforum.pl. Ceny są mocno specjalne, więc oferta dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy Volkswagenów T-Roc i T-Cross, którzy są zarejestrowani na t-rocforum.pl

EDIT by admin: Oferta specjalna już się zakończyła, otrzymaliśmy jednak zapewnienie od Michała Krupińskiego, że po kontakcie z nim i powołaniu się na t-rochforum.pl, nadal będzie w stanie zaproponować preferencyjne warunki dla forumowiczów. Zostawiamy więcej informacji i dane kontaktowe poniżej.

Najważniejsze informacje
  • GAP fakturowy (RTI)
  • Maksymalny okres ochrony 5 lat
  • Cztery limity maksymalnego odszkodowania z tytułu GAP do wyboru: 50 tys., 100 tys., 150 i 200 tys. zł
  • Dostępny dla aut nabywanych za gotówkę, na kredyt, w leasingu lub wynajmie długoterminowym
  • Polisę można wykupić w ciągu 120 dni od nabycia pojazdu
Jak kupić?
Do zawarcia polisy konieczne jest przedstawienie:
  • skan/zdjęcie polisy AC
  • skan/zdjęcie dowodu rejestracyjnego (stałego lub tymczasowego)
  • skan/zdjęcie faktury zakupu pojazdu lub (jeśli nie ma faktury) strony umowy leasingu, na której widnieją dane pojazdu i leasingobiorcy
Osobą, z którą należy się skontaktować jest Michał Krupiński z FmLeasing.pl - e-mail: michal@fmleasing.pl

Kalkulator ubezpieczenia GAP

Jeśli ktoś chciałby więcej poczytać o samym ubezpieczeniu GAP, to informacje znajdzie tu:
Ubezpieczenia GAP – poradnik dla początkujących
Ubezpieczenie GAP w leasingu
Michał Krupiński
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2021, 9:32

Re: Ubezpieczenie GAP dla użytkowników t-rocforum.pl

Post autor: Michał Krupiński »

Cześć Wszystkim,
W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji na e-mail lub pytajcie także w tym wątku. Będę zaglądał i odpowiadał, jeśli zajdzie potrzeba.

Jako ciekawostkę dodam, że T-Roc jest trzecim po Arteonie i Passacie modelem VW pod względem ilości wystawianych przez nas polis GAP. T-Cross jest sporo niżej w rankingu, ale to zapewne wynika z jednak sporo mniejszej popularności tego modelu.

Pozdrawiam
Michał
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Ubezpieczenie GAP dla użytkowników t-rocforum.pl

Post autor: Pado »

Rozumiem, że tego warunku nie da się "obejść"?

Polisę można nabyć w ciągu 120 dni od nabycia pojazdu
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Ubezpieczenie GAP dla użytkowników t-rocforum.pl

Post autor: Pado »

Albo inaczej:miałbyś ofertę na Gap Indeksowy?
Michał Krupiński
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2021, 9:32

Re: Ubezpieczenie GAP dla użytkowników t-rocforum.pl

Post autor: Michał Krupiński »

Cześć,
Odpisałem na e-mail.
Michał Krupiński
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2021, 9:32

Re: Ubezpieczenie GAP dla użytkowników t-rocforum.pl

Post autor: Michał Krupiński »

Cześć,
Dziękuję dotychczasowym nabywcom - mam nadzieję, że jesteście zadowoleni z obsługi. :)

Ponieważ oferta specjalna kończy się 31 marca, a mogą być osoby, które odbierają auto dopiero po tej dacie itp., i chciałyby nabyć GAP, to bardzo proszę o e-mail do mnie (adres w pierwszym poście tego tematu) do końca marca. Wtedy dopiszę Was do listy "rezerwacyjnej" i będę mógł wystawić polisę w preferencyjnej cenie także w terminie późniejszym. Płacicie oczywiście dopiero w chwili uruchomienia polisy, a nie teraz.

A że cena jest naprawdę preferencyjna, to napiszę tylko, że np.: wariant dla auta kosztującego 100-150 tys. zł na 5 lat z limitem odszkodowania GAP 100 tys. na t-rocforum.pl proponujemy za 2049 zł, podczas gdy standardowa cena bezpośrednio u ubezpieczyciela wynosi... 2800 zł.

Czyli oszczędność wynosi prawie 27% - taniej już się nie da :D, a jest to nadal pełnowartościowy GAP fakturowy bez żadnych haczyków.

Zapraszam. :)


PS. Dodam jeszcze, bo to pytanie się pojawiało, że wykupić GAP może zarówno przedsiębiorca jak i osoba prywatna, niezależnie od tego, czy samochód został kupiony za gotówkę, na kredyt, jest w leasingu lub wynajmie długoterminowym.
administracja
Site Admin
Posty: 13
Rejestracja: 16 lut 2018, 22:35

Re: Ubezpieczenie GAP dla użytkowników t-rocforum.pl

Post autor: administracja »

Oferta specjalna już się zakończyła, otrzymaliśmy jednak zapewnienie od Michała Krupińskiego, że po kontakcie z nim (najszybciej przez e-mail podany w pierwszym poście) i powołaniu się na t-rochforum.pl, nadal będzie w stanie zaproponować preferencyjne warunki dla forumowiczów.
greg_b
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2021, 9:05

Re: Ubezpieczenie GAP dla użytkowników t-rocforum.pl

Post autor: greg_b »

Ponieważ 'japońska myśl techniczna' odjechała mi niespodziewanie spod bloku, a rada, którą uzyskałem na komisariacie brzmiała 'nie kupuje się teraz japońskich samochodów' wybór padł na t-crossa. Chwilę później koledze z bloku obok w nocy odjechała również 'myśl koreańska', więc ruszyłem z poszukiwaniem dodatkowego ubezpieczenia i trafiłem na Wasze forum.
Kontakt z Panem Michałem wzorowy i cała sprawa GAP załatwiona w ciągu jednego dnia. Bardzo dziękuję za sprawną współpracę.
Biorąc pod uwagę rosnące ceny nowych samochodów i utratę wartości zakupionych, zawsze to pozwala na spokojniejsze parkowanie 'pod chmurą'.
Mam nadzieję, że ubezpieczenie się nie przyda :D
Michał Krupiński
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2021, 9:32

Re: Ubezpieczenie GAP dla użytkowników t-rocforum.pl

Post autor: Michał Krupiński »

greg_b pisze: 18 lip 2021, 17:27Kontakt z Panem Michałem wzorowy i cała sprawa GAP załatwiona w ciągu jednego dnia. Bardzo dziękuję za sprawną współpracę.
Dziękuję bardzo za życzliwe słowa! :) :)

I faktycznie - oby polisa nie była potrzebna :)
ODPOWIEDZ