Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Ufek
Posty: 141
Rejestracja: 07 sie 2021, 22:54
Lokalizacja: DOL

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ufek »

Primadonna pisze: 02 gru 2021, 0:35 Chyba zostałam tu sama:( Zamówienie z marca, a do dziś nikt nie wie,a zwłaszcza ja, kiedy mi wyprodukują auto... stoi od 12 lipca " beż faktury". Wciąż nieskończone.
No to będziemy Cię wozić na zmianę ;-)

A na poważnie to za takie traktowanie bym rzucił zamówieniem. Aż tak podoba Ci się T-roc? Mazda CX-3 jeszcze dostępna, pewnie coś innego też.
Primadonna pisze: 02 gru 2021, 0:35 I powiedział, że kłamiecie ! Wg niego co najwyżej odbieracie auta z produkcji zatwierdzonej w sierpniu, a nie zamówionej w sierpniu...
To już naprawdę po bandzie pojechał! Ja np zamawiałem w sierpniu.
T-Roc Advance 1.5 TSI 150 KM manualtronic 6-biegowy - odebrany 23 grudnia 2021
Primadonna
Posty: 5
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:22

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Primadonna »

Aż tak mi się nie podoba! Pluję sobie w brodę, że się skusiłam, bo miało być super. Max termin do odbioru koniec czerwca.Zamówiłam z począ tkiem roku, bo czułam, że auta podrożeją. Zrezygnowałam z GAP. Czekałam cierpliwie, bo...problemy I wciąż czekam. Teoretycznie mają mnie w garści z tego powodu. Czuję się oszukana i nie zamierzam być już cicho, bo tak się klienta nie traktuje.
Wachacz
Posty: 510
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Wachacz »

Z tego co piszecie to jestem "dzieckiem szczęścia"auto zamówiłem 8.04.2021rzaliczkę 5 tys. na poczet zamówienia wpłaciłem 9.04.w dniu 11.05.miałem telefon z salonu VW że auto jest do odebrania po załatwieniu tablic ubezpieczenia auto odebrałem 19.05.to aż niewiarygodne "szczęscie" po tych obiecankach cacankach o których piszecie,faktycznie aż się odechciewa samochodu.W moim szczęśliwym zakupie był jeszcze jeden bonus upust 20 tys.dla grup zawodowych czyli 200% pełnego szczęścia moja przygoda z zakupem t roca w 2021r jest aż niewiarygodna po tym co czytamy.Życzę wszystkim błyskawicznych dostaw wyczekawanych fajnych samochodów jakim jest T ROC naprawdę przyjemność jeździć tym autem "nalatałem" ok.9 tys.km.pozdrawiam....
NowyX
Posty: 56
Rejestracja: 17 sie 2021, 18:17

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: NowyX »

Wachacz pisze: 02 gru 2021, 1:39 Z tego co piszecie to jestem "dzieckiem szczęścia"
Wachacz! No to witam w klubie farciarzy. U mnie było podobnie - zamówienie kwiecień a odbiór koniec lipca. Póki co (odpukać!) z autkiem wszystko o.k. I...coraz bardziej go lubię.I tego życzę wszystkim już się nim cieszącym i oczekującym.
Pozdrawiam!
(2.0 ,4 motion,DSG,190 kM)
szyna
Posty: 72
Rejestracja: 23 sie 2021, 13:41

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: szyna »

U mnie pykło 8 miesięcy i lecą kolejne dni. Jeszcze czekam ale tak naprawde jedynie na koniec formalnosci, widzialem juz mojego TRex'a na żywo i wiem, ze odbior to kwestia najbliższych dni. Tylko cała radość z zakupu poszła sobie w ... :mrgreen:
W ramach rekompensaty w salonie nawet cen na zimówki nie byli w stanie zrównać z najatrakcyjniejszymi ofertami na rynku, nawet nie próbowali nic obniżyć (cena wyższa o 400 za komplet, plus nie załapałbym się na dodatkowa zniżkę 150 od producenta), jedynie montaż zaoferowali gratis.
Na wymiane oleju też cena droża niż u konkurencji (o jakieś 30-40%).
Nawet nikt sie nie poczuwa, żeby choć przeprosic za to opóźnienie, wszyscy maja na to wywalone, jakby nic się nie stało.
Jak stal na parkingu fabryki to faktycznie czlowieka zalewalo bo totalnie nic sie nie szlo dowiedziec a kazda prosba o dopytywania skutkowala ta sama odpowiedzia...
Wspólczuję i życzę szybkiej zmiany statusu.
Advance 1,5 TSI manual, RM2022, pakiet drogowy, komfort, design + siedzenia "komfort" + kamerka.
-=-
Zamówiony 30.03, tydzien produkcji 17, potwierdzony dopiero 28, produkowany od 30 do 43(!) tygodnia :roll: 47 u dealera, odbiór 8.12 ;-)
Wachacz
Posty: 510
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Wachacz »

To faktycznie miałem niebywałe szczęście 8.04.zamówiony 11.05. do odbioru w salonie VW I taki kolor jak z żoną chcieliśmy czyli biały naprawdę fajnie ten kolor pasuje do t roca sąsiad ma niebieski nawet sąsiedzi twierdzą że nasz ładniej się prezentuje to miłe,że niebieski nie pasuje do tego auta,ale to kwestia gustu a o tym się nie dyskutuje.pozdrawiam...... i cierpliwości warto poczekać...
NowyX
Posty: 56
Rejestracja: 17 sie 2021, 18:17

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: NowyX »

Wachacz pisze: 02 gru 2021, 11:23 sąsiad ma niebieski
Wszystkie są ładne. Ale ... :) Pozdrawiam sąsiada. Niebieski ,,Ravenna" metalic. To był też nasz wybór.
robys69
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2021, 10:55

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: robys69 »

Właśnie dostałem informację od dealera, że mój t-roc dotarł :D
Załączniki
IMG_3282.jpg
IMG_3282.jpg (16.22 KiB) Przejrzano 2028 razy
T-Roc Premium 1.5 TSI manual Ravenna metalik + pakiety
Wojtas777
Posty: 7
Rejestracja: 03 wrz 2021, 14:12

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Wojtas777 »

Kiedy wyprodukowany?
robys69
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2021, 10:55

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: robys69 »

Wyprodukowany w 46 tygodniu :)
T-Roc Premium 1.5 TSI manual Ravenna metalik + pakiety
ODPOWIEDZ