Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Agajack
Posty: 81
Rejestracja: 13 maja 2021, 19:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Agajack »

Witam każdy ma podany termin kiedy auto zostanie dostarczone i co z tego.Poczytaj posty i zobaczysz co jest z tymi terminami ano wielka lipa.Ku pocieszeniu ja miałem termin 31.08.21 i dalej tele- echo.Dzwon do Dealera i pytaj będziesz przynajmniej jakoś informowany na bieżąco.Oczywiscie życzę powodzenia nie miałem złych intencji,po prostu ja i wielu innych forumowiczów odczuwamy to na własnej skórze .Pozdrawuam i mam nadzieję że ten mój czarny scenariusz się nie spełni.
Kumeika
Posty: 24
Rejestracja: 06 wrz 2021, 15:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Kumeika »

Agajack pisze: 22 wrz 2021, 13:33 Witam każdy ma podany termin kiedy auto zostanie dostarczone i co z tego.Poczytaj posty i zobaczysz co jest z tymi terminami ano wielka lipa.Ku pocieszeniu ja miałem termin 31.08.21 i dalej tele- echo.Dzwon do Dealera i pytaj będziesz przynajmniej jakoś informowany na bieżąco.Oczywiscie życzę powodzenia nie miałem złych intencji,po prostu ja i wielu innych forumowiczów odczuwamy to na własnej skórze .Pozdrawuam i mam nadzieję że ten mój czarny scenariusz się nie spełni.
Ja na przykład miałam wpisany odbiór do 16.08., a tymczasem nawet tygodnia produkcji jeszcze nie zatwierdzili 😂
Renii
Posty: 44
Rejestracja: 29 sie 2021, 15:59

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Renii »

pbs pisze: 22 wrz 2021, 11:01
Renii pisze: 22 wrz 2021, 10:37 ZGODNIE Z OBIETNICĄ INFORMUJĘ ŻE SAMOCHÓD ZMÓWIONY W POŁOWIE KWIETNIA DZIŚ POSZEDŁ DO TRANSPORTU NARESZCIE!!!!!!!!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🤗🤗
Kiedy Ci się zmienił status z rysunku na samochód?
W tamtym tygodniu dziś telefon że idzie do transportu.
Agajack
Posty: 81
Rejestracja: 13 maja 2021, 19:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Agajack »

Powodzonka i szerokości 😀😀😀
Misha91
Posty: 85
Rejestracja: 19 wrz 2021, 19:52
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Misha91 »

Agajack pisze: 22 wrz 2021, 13:33 Witam każdy ma podany termin kiedy auto zostanie dostarczone i co z tego.Poczytaj posty i zobaczysz co jest z tymi terminami ano wielka lipa.Ku pocieszeniu ja miałem termin 31.08.21 i dalej tele- echo.Dzwon do Dealera i pytaj będziesz przynajmniej jakoś informowany na bieżąco.Oczywiscie życzę powodzenia nie miałem złych intencji,po prostu ja i wielu innych forumowiczów odczuwamy to na własnej skórze .Pozdrawuam i mam nadzieję że ten mój czarny scenariusz się nie spełni.
Oby ;)
pbs
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2021, 10:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pbs »

Lipa, przyszły tydzień cały Volkswagen stoi, Czechy i Polska też :( także Portugalia niestety. Czekamy nadal. Dealer milczy. Maile do Poznania bez odpowiedzi. Ciekawe, jak przyjdą w grudniu to pewnie się okaże, że na koła zimowe trzeba czekać do maja :lol:
pizzarafal
Posty: 25
Rejestracja: 29 sie 2021, 12:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pizzarafal »

Witam wszystkich. T-Roca zamawiałem pod koniec lipca. Diler wpisał mi "na wyrost" datę odbioru 20.12.2021. Zobaczymy :)
Zalogowałem się na niemieckiej stronie VW - mam widok jak w załączonym screenie. Czy coś jeszcze można tam sprawdzić? No i czy to, że mam tam zdjęcie T-Rocka a nie grafikę cokolwiek oznacza?
Załączniki
troc.JPG
troc.JPG (48.75 KiB) Przejrzano 2400 razy
marcin255
Posty: 506
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: marcin255 »

mam tak od 2 miesięcy i... nic nie wiadomo co jak i na kiedy
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
Agajack
Posty: 81
Rejestracja: 13 maja 2021, 19:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Agajack »

Teraz masz zdjęcie i nic nie zobaczysz,po jakimś czasie pojawi Ci się rysunek wtedy dopiero będziesz miał wyposażenie swojego auta.A jak będziesz miał zdjęcie.wyposażenie.instrukcje obsługi no i oczywiście win to...to......to już prawie go masz,zostaje tylko kwestia kiedy pójdzie do transportu powodzenia cierpliwość 😂😂😂
Pozor92
Posty: 51
Rejestracja: 03 sie 2021, 13:41

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Pozor92 »

https://www.razaoautomovel.com/2021/09/ ... m-producao

Ciekawy ale niezbyt optymistyczny artykuł... Fabryka znowu stanie na 1,5 tygodnia od 27.09 - 06.10
28 tydzień produkcji - Emdem 01.11.2021
ODPOWIEDZ